فروشگاه خرید آنلاین کتاب دوره گرد

 

دوره گرد مرجع تخصصی خرید آنلاین کتاب در ایران است. کتاب هایی از ناشران مختلف در دوره گرد عرضه می‏‏‏‌شوند.  کاربران و مشتریان دوره گرد می‏‏‌توانند با دریافت اطلاعاتی کامل در مورد کتاب ،  وب سایت دوره گرد را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کتاب خود را انتخاب و خرید کنند.

دوره گرد دارای نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت و  دارای کلیه مجوزهای رسمی مورد نیاز برای فعالیت در این حوزه است‏. همچنین، در حال حاضر دوره گرد با توجه به استقبال چشمگیر کاربران و مشتریان خود، پرمخاطب‏‏‏‌ترین و پربازدیدترین وب‏ سایت تجاری در زمینه کتاب در کشور است.

 

همواره یکی از اولویت‌های دوره گرد، تولید و ارائه محتوای فنی مورد نیاز کتاب دوستان با بالاترین استانداردها، برای تسهیل در فرایند پیش از خرید آنهاست. برای دوره گرد بسیار مهم است که میلیون‏‌ها کاربر آن، کتاب مورد علاقه خود را به درستی   و بیشترین سهولت ممکن  انتخاب کنند. دوره گرد از هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن کیفیت خرید مشتریان خود دریغ   نمی‏‌کند و همواره تلاش می‏‌کند تا در طول فرآیند خرید یعنی پیش، حین و پس از خرید، بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق کند.

 

مرکز امور مشتریان دوره گرد به منظور ارایه بهتر خدمات به مشتریان و ارتباط مستقیم جهت خدمات پس از فروش در شهر تهران افتتاح شده است و مشتریان می‏‌توانند در صورت تمایل برای استفاده از خدمات پس از فروش مانند ارجاع برای  تعویض کالا و یا باز‏ پس ‏دهی سفارش‏ به این مرکز مراجعه کنند.

 

لازم به ذکر است که دوره گرد در هیچ نقطه‏ ای از کشور به غیر از واحد مرکزی مستقر در تهران نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش ندارد و کلیه خدمات در سراسر کشور تنها در این مرکز ارائه می‏‏‌شود.

مدیریت و صاحب امتیاز فروشگاه دوره گرد:

آقای عباس مجذوب قدیرلی